KONST / Litografier / Färglitografi 17087268
nr 1708 7268
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 24/25. Färglitografi. Bladets mått: 105x75 cm, yttermått inklusive ram: 113x82
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:41:05
9/6 18:26:01